Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joy
27-12-2014, 00:44
Armin Only: Intense
Autor Wiadomość
FireIsland 
C'mon

Dołączył 2102 dni temu
Wysłany: 29-10-2014, 20:57  

Ja się nie wybierałem ale rozumiem Waszą złość. Pozostaje mi tylko życzyć, że Armin zagra seta godnego tych 160zł i że nie będziecie musieli słuchać czegoś pokroju : Ping Pong, Hystereo czy innego badziewia.

Sprzedam konsolę DJ: Numark NDX 800, Reloop RMX 20, Numark NDX 200. Info -> Priv.

Adriano77 

Dołączył 3051 dni temu
Wysłany: 29-10-2014, 21:19  

Mam nadzieję, że nie potraktuje tego "niezwykłego eventu" jak zwykłego festiwalu, gdzie przez 3godziny będzie tłukł pierdami, o których wspomniał FireIsland wyżej +Rayel i inne Hitbitowate Dasze Berliny. Liczę, że zrobi coś konkretnego z muzyką na poziomie, a nie tą samą tracklistą którą gra przez pół roku na całym świecie. Bo ludzie nie na to zasłużyli i nie po to będą jechać xxx kilometrów

Gość

Wysłany: 29-10-2014, 21:30  

mi sie nie podoba brak jakiegokolwiek info organizacyjnego. Jest tylko info ze set 3h i tyle..

Warrior 

Dołączył 2894 dni temu
Wysłany: 29-10-2014, 22:34  

Polski TicketPortal umywa ręce:
http://www.ticketportal.p...p?ArticleID=279

ZDobrejWoli 
Official :D

Asot-Only

Dołączył 1285 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 09:28  

"We would like to bring to attention that on Friday you can expect FEATURE show where Armin van Buuren will have exclusive 3-hour performance, including other DJs, which consequently be announced. We believe that the events of passing days are not dissuaded from visitation event led by Armin van Buuren and soon as possible we will bring also an opinion. Thank you for your trust and patience."

Lawrence 
VeB! :)

Asot-Only

Dołączył 2528 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 16:59  

Jak ktoś chciałby mimo wszystko jechać to z Wrocławia kolega organizuje autokar i są jeszcze miejsca. więcej na Priv

Warrior 

Dołączył 2894 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 09:49  

http://www.mytocz.eu/pl/s...drog/index.html

http://www.mytocz.eu/file...81_toll_map.gif

Najaktualniejsza mapa płatnych dróg.

Poza tym kolega jeżdżący ciężarówką pytał o opłatę na MOPie koło Gorzyczek - winieta jest wymaga nawet jeżeli jedzie się tylko do Ostrawy. Wcześniejsze info jakie podawaliście dotyczyło sytuacji z roku 2013. Ja nie ryzykuję mandatu za jazdę bez winiety. Zjazd z autostrady w Gorzyczkach i jazda przez Chałupki wydłuży drogę o pół godziny.
Do zobaczenia na miejscu o 20:30.

kamrad 

Asot-Only

Dołączył 1114 dni temu
Wysłany: 24-11-2014, 07:02  

Hej

Mam dwa bilety na sprzedaz na finalowy koncert AO w Amsterdamie 05.12.2014. Bilety sa biletami VIP. Jezeli ktos zaintersowany to poprosze o info.

Warrior 

Dołączył 2894 dni temu
Wysłany: 07-12-2014, 21:04  

After-party thinking...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10152520363153316&id=25498833315

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1982 dni temu
Wysłany: 08-12-2014, 15:11  

Jak dobrze czytam, to płyta DVD będzie zawierać 45 min koncertu i reszta Road Movie w sumie 165min
http://www.rough-trade.ne...edition-armada/
Dziadostwo !

Warrior 

Dołączył 2894 dni temu
Wysłany: 08-12-2014, 17:03  

Spokojnie. Dla wyciągnięcia kasy wydają za jakiś rok wersję DVD deluxe ze wszystkimi Road Movies i jakimś nagraniem z final show (6 grudnia). Krzysiek który tam był powiedział, że były tam normalne duże kamery telewizyjne i jakiś materiał został nakręcony. Kto wie? Może będzie podobnie jak rok temu, że po tygodniu od koncertu telewizja BNN w swoim programie puściła godzinę z tego wydarzenia.
W ogóle tego kto wpadł na pomysł by wydawać płytę i nie zamieścić na niej niczego z ostatniego koncertu to powinno się stanowczo potrząsnąć.

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1982 dni temu
Wysłany: 25-01-2015, 01:32  

Oglądam teraz I AM HARDWELL, promujący debiutancki album United We Are no i jestem załamany. XXI wiek, technika idzie do przodu, możliwości wiele, DJ aktualnie na TOPie, a ta scena dla mnie porażka, to w Ostravie mieliśmy lepszą i efekty sprawiały wrażenie znacznie lepsze. Muzyki nie będę czepiał się, bo nieco inny styl, sam lubię posłuchać setów jego, także tutaj zostawiam spory margines.
Dalej wychodzę z założenia, że Armin i jego marka jest na razie NIE POKONANA ! Sądziłem, że reżyser i cała świta zaserwuje coś wyjątkowego, a tutaj rozczarowanie... Sorry, ale pod tym kątem też patrzę i widzę to bardzo słabo. Mam teraz porównanie.

Atmospherate 

Dołączył 1836 dni temu
Wysłany: 09-02-2015, 20:05  

Ty to naprawdę jesteś jakimś fanatykiem Armina, masakra...

Scena na Armin Only Intense była lepsza? A niby w czym? Ogromny ekran z tyłu, potężny poziomy pasek z przodu i wsio, no rzeczywiście, scena na miarę XXI wieku. Ogarnij sobie główne sceny z Tomorrowland czy EDC Las Vegas - w porównaniu z nimi te od Hardwella czy Armina wyglądają miernie, obie są na takim samym poziomie. (wiem, że to inna liga, ale skoro o XXI wieku mowa...). A jeśli już mówimy o kategorii "only show", to Dimitri Vegas & Like Mike wypadli ostatnio znacznie lepiej i a już zdecydowanie bardziej efektownie od Armin Only (mam tutaj na mysli Bringing The World The Madness), więc z ogłaszaniem tego, jakoby Armin był wciąż niepokonany, to ja nie jestem co do tego tak bardzo przekonany jak ty.

Faktem jest, iż w Armin Only brak jest magii i zaskoczenia, to po prostu zwykłe i często nudne sety, tyle że dłuższe niż zazwyczaj. Oprawa czy skala przedsięwzięcia nie różnią się zbytnio od innych, krótszych setów, grywanych przez Holendra na innych eventach jak choćby ASOT. Gdzie są jakies specjalne intra, przedstawienia, performance'y, utwory robione specjalnie z tej okazji, niezwykła scenografia itd.? Jeden Ping Pong + wystepy vokalistów to zdecydowanie za mało.

Weźmy już na warsztat najbardziej oczywisty przypadek, czyli Tiesto In Concert II. Zaczynając od samej muzyki - była ona zdecydowanie bardziej różnorodna. Były cięzkie techowe masakratory jak Total Blackout, ciekawy operowy utwór, pokraczne dziwadło Mel Percuetek czy totalnie zaskakujący orientalny Eastern Magik. Poza wokalistami, mieliśmy tam chór, występ magika, skrzypce czy teatr przy Magikal Circus. Mieliśmy specjalne wersje utworów, jak choćby Lethal Industry czy Euphoria ze skrzypcami. To wszystko doprawione genialnym MC. No i ta scena, wheeler, chyba najwspanialsza w dziejach trance. A Armin Only? Wszystko brzmi tak samo, żadnego zaskoczenia w jakiejkolwiek dziedzinie - muzyki, oprawy, sceny, rozmachu. W niczym.

Wracając jeszcze do występu Belgów, to oczywiście ja nie mówię, że to było coś wspaniale magicznego, ale na pewno zaskakującego. Fakty są takie, że zostało tam w ciągu dwóch godzin zagrane bodajże 17 zupełnie nowych utworów, co z automatu winduje show jako coś mocno zaskakującego. Był też ruchomy element sceniczny w postaci wielkiej wiszącej kuli z podwieszonym koszem, w którym umieszczona była konsoleta (niezły patent, czegoś takiego jeszcze nie widziałem - +10 do zaskoczenia). Sama oprawa wizualna urywa łeb, w porównaniu z tym koncerty Armina to straszna bida. No i na zakończenie, jeden z moich ulubionych momentów, czyli intro przed gościnnym występem Steve'a Aokiego (od 1:14:00 mniej więcej https://www.youtube.com/watch?v=ta7ITAYTATM)

Dla mnie osobiście Armin Only jako wielkie, fantastyczne show po prostu nie istnieje. Zrobił się z tego wydłużony tradycyjny Arminowski set.

1. Talla 2xlc - Terra Australis (Arisen Flame Remix) - 162 odtworzenia
2. Arisen Flame & Driftmoon - Live Your Dream - 132 odtworzenia
3. Dark Pact - We Are Gods - 128 odtworzeń
4. Martin Garrix & Avicii - Waiting For Love - 116 odtworzeń
5. Dash Berlin vs Clement Bcx - I Take Care (Club Mix) - 98 odtworzeń
6. Nicholas Hooper - Farewell Aragog ("Harry Potter & The Half-Blood Prince") - 97 odtworzeń
7. Tenishia - ID - 96 odtworzeń
8. Frequencerz & Titan — Getting off - 93 odtworzenia
9. Mat Zo — Stereo No Aware - 89 odtworzeń
10. Headhunterz — Once Again - 77 odtworzeń

buurendj 
Administrator

Zaproszone osoby: 7
Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 09-02-2015, 23:02  

Chyba nigdy nie byłeś na AO ; )

Profil Facebook

Atmospherate 

Dołączył 1836 dni temu
Wysłany: 09-02-2015, 23:35  

Oczywiście, że nie. Tak jak nie byłem na żadnej wielkiej trancowej imprezie. Ale jakoś jedne potrafią wywołac u mnie ciarki na plecach, chociaż tylko oglądam materiały video na YouTube, a inne nie. Zresztą, dla mnie mocno niesłuszne jest porównywanie kilku eventów w sytuacji, kiedy na jednym z nich się było, a na innym nie. Bowiem oczywiste jest, że każda imprezę, na jakiej jesteśmy, oceniamy znacznie lepiej niż gdybyśmy słuchali jej transmisji w domu. Każdy utwór na żywo brzmi lepiej niż w domowym zaciszu i pewnie dobrze o tym wiesz ;)

Jeśli więc ktoś mówi mi, że AO jest lepsze od innych eventów, bo akurat był na AO, a pozostałe ogląda w domu, to sorry, ale cięzko uznać jego opinię za wiarygodną. Albo oceniasz X eventów pod kątem słuchania ich w domu, ale jedziesz na każdy z nich i dopiero wtedy porównujesz.

A co do AO, to pomimo iż nie byłem na żadnym z nich, to przesłuchałem każdą edycję od 2006 roku i to co było mi dane obejrzałem, tak samo jak TiC I oraz II, Elements Of Life z Copenhagi oraz kilka występów DJi electro-housowych, bigroomu. A więc każde z tych wydarzeń oceniam z tego samego punktu widzenia - sprzed komputera. I ostatnie, co mogę powiedzieć, to to, że AO Intense zrobiło na mnie wrażenie. Przyznam się, że naprawdę czekałem na AO w 2014, liczyłem na coś wielkiego, ale po zobaczeniu tracklist i obejrzeniu filmików na YT, doznałem sporego rozczarowania. Było słabo zarówno pod kątem audio, jak i wizualnym.

Ale spoko, ja jestem strasznie wymagający, dla mnie mega event to taki, na którym jest z 15 ID, zróżnicowana muzyka, 50 000 słuchaczy, tony materiałów wybuchowych, 150 metrowa scena z imponującą scenografią, 30 laserami i 1000 źródeł światła pochłaniająca 2 miliony watów energii. Także luz, moją krytykę potraktujcie pół żartem pół serio, bo w obecnych czasach nie ma nikogo, kto by mnie zaspokoił pod tym względem :P

1. Talla 2xlc - Terra Australis (Arisen Flame Remix) - 162 odtworzenia
2. Arisen Flame & Driftmoon - Live Your Dream - 132 odtworzenia
3. Dark Pact - We Are Gods - 128 odtworzeń
4. Martin Garrix & Avicii - Waiting For Love - 116 odtworzeń
5. Dash Berlin vs Clement Bcx - I Take Care (Club Mix) - 98 odtworzeń
6. Nicholas Hooper - Farewell Aragog ("Harry Potter & The Half-Blood Prince") - 97 odtworzeń
7. Tenishia - ID - 96 odtworzeń
8. Frequencerz & Titan — Getting off - 93 odtworzenia
9. Mat Zo — Stereo No Aware - 89 odtworzeń
10. Headhunterz — Once Again - 77 odtworzeń

Odpowiedz do tematu