Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Joy
19-02-2017, 13:26
Armin Only Embrace
Autor Wiadomość
Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1913 dni temu
Wysłany: 27-02-2016, 14:46  

Dziś czekamy na oficjalne potwierdzenie polskiej edycji jak i całej trasy Armin Only: Embrace. Niestety, nie będę śledził transmisji z Utrechtu, ale jutro czekam na bilety.

Profil Facebook

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1113 dni temu
Wysłany: 27-02-2016, 15:32  

U nas: otwarcie bram 20:00 a koniec imprezy o 5 :)

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

dav12091991 

Asot-Only

Dołączył 1789 dni temu
Wysłany: 28-02-2016, 16:21  

Kupione z III puli :) I i II nieosiągalna ;/

Joy 
Administrator

Dołączył 2826 dni temu
Wysłany: 28-02-2016, 16:44  

Lista obecności: http://asot-only.pl/lista-uczestnikow-vt36847.htm

Pokażmy, że jest nas wielu.

Profil Facebook

LordOfTranz 

Dołączył 1170 dni temu
Wysłany: 28-02-2016, 20:52  

Udało się :D Jadę :P mam nadzieję, że się nie zawiodę...

patryk16923 

Dołączył 2514 dni temu
Wysłany: 28-02-2016, 23:40  

Ja też zostałem szczęśliwym posiadaczem 2 biletów z I puli na sektor B :aloha: Czy ktoś z forumowiczów orientuje się co to za firma Belotto Design, na której konto trzeba robić wpłaty? Czy to kolejna odsłona MSM? Może to przesadna ostrożność, ale po akcjach typu Munder i AO Ostrava pojawia się cień wątpliwości :?

B0BS0N 

Dołączył 2825 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 09:09  

patryk16923 - 28-02-2016, 23:40 napisał/a:
Ja też zostałem szczęśliwym posiadaczem 2 biletów z I puli na sektor B :aloha: Czy ktoś z forumowiczów orientuje się co to za firma Belotto Design, na której konto trzeba robić wpłaty? Czy to kolejna odsłona MSM? Może to przesadna ostrożność, ale po akcjach typu Munder i AO Ostrava pojawia się cień wątpliwości :?

Nie ma obaw, event organizuje Soundtrade (odpowiedzialni za FSOE w PL czy Electrocity) wraz z Alda Events, a więc oficjalnym organizatorem trasy AO czy ASOT. Aczkolwiek wiadomo, ze w Polsce nigdy nic nie wiadomo :P Ale sprzedaż biletów idzie sprawnie, więc myślę, że nie powinno być problemów organizacyjnych.

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Joy 
Administrator

Dołączył 2826 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 13:40  

Na chwilę obecną zamówiono ponad 8 tys. biletów!
http://www.ftb.pl/armin-o..._news_99277.htm

Profil Facebook

patryk16923 

Dołączył 2514 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 15:37  

B0BS0N - 29-02-2016, 09:09 napisał/a:

Nie ma obaw, event organizuje Soundtrade (odpowiedzialni za FSOE w PL czy Electrocity) wraz z Alda Events, a więc oficjalnym organizatorem trasy AO czy ASOT. Aczkolwiek wiadomo, ze w Polsce nigdy nic nie wiadomo :P Ale sprzedaż biletów idzie sprawnie, więc myślę, że nie powinno być problemów organizacyjnych.

Ok, kto nie ryzykuje szampana nie pije :D Jeśli to kogoś interesuje, to Soundtrade wypowiedział się na temat tej agencji:
Cytat:

Witam,

Firma Belotto Events jest to nowo powstały dział firmy Belotto Design, który ma w planie organizację kilku dużych event'ów. Ze wględu na to, że są to ludzie początkujący w tej branży, a mają duże plany i ambicje, to zgłosili się właśnie do nas w sprawie pomocy przy sprowadzeniu Armin Only do Polski oraz koordynacji całego projektu. Współpraca między nami jest oparta na zasadach kontraktu i jak do tej pory wszystko układa się na wysokim poziomie i Belotto Events wywiązuje się z każdego punktu dlatego nie widzimy powodu domniemania, że impreza może się nie odbyć. My jako Soundtrade dopilnujemy tego żeby Armin wraz ze swoimi artystami pojawił się tej nocy w ERGO ARENA oraz pomożemy Belotto Events spiąć projekt w jedną całość. Nie jesteśmy tutaj osobami decyzyjnymi, ale dołożymy wszelkich starań żeby impreza przebiegła na wysokim poziomie.

Pozdrawiam,

Balla 

Asot-Only

Dołączył 1385 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 18:42  

Siemanko, myślicie, że te bilety będą imienne? Zastanawiam się, czy będzie możliwość zakupu ich np: w kwietniu od kogoś, kto nie może jechać lub chce je sprzedać

B0BS0N 

Dołączył 2825 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 19:37  

@up
Bilety na tego typu imprezy nigdy nie były imienne, więc bez obaw.

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

tomexi
[Usunięty]

Wysłany: 29-02-2016, 20:05  

patryk16923 - 29-02-2016, 15:37 napisał/a:
B0BS0N - 29-02-2016, 09:09 napisał/a:

Ok, kto nie ryzykuje szampana nie pije :D Jeśli to kogoś interesuje, to Soundtrade wypowiedział się na temat tej agencji:
Cytat:

Witam,

Firma Belotto Events jest to nowo powstały dział firmy Belotto Design, który ma w planie organizację kilku dużych event'ów. Ze wględu na to, że są to ludzie początkujący w tej branży, a mają duże plany i ambicje, to zgłosili się właśnie do nas w sprawie pomocy przy sprowadzeniu Armin Only do Polski oraz koordynacji całego projektu. Współpraca między nami jest oparta na zasadach kontraktu i jak do tej pory wszystko układa się na wysokim poziomie i Belotto Events wywiązuje się z każdego punktu dlatego nie widzimy powodu domniemania, że impreza może się nie odbyć. My jako Soundtrade dopilnujemy tego żeby Armin wraz ze swoimi artystami pojawił się tej nocy w ERGO ARENA oraz pomożemy Belotto Events spiąć projekt w jedną całość. Nie jesteśmy tutaj osobami decyzyjnymi, ale dołożymy wszelkich starań żeby impreza przebiegła na wysokim poziomie.

Pozdrawiam,

To ja może dodam jeszcze jedną odp. od siebie, bo również skierowałem zapytanie zarówno do SOUNDTRADE (odp. powyżej) / MSM oraz FTB

Odp. od FTB ->
Cytat:

Witam, my niczego nie możemy zagwarantować gdyż nie jestesmy firmą ubezpieczeniową, jednakże naszych partnerów biznesowych od 15 lat działalności staramy się wybierać jak najstaranniej. Znamy personalnie te osoby, działają w branży projektowej z powodzeniem od wielu lat i nic nie nie wskazuje na to żeby coś mogło pójść nie tak. Ponadto zapewniam że managment Armina z byle kim kontraktu by nie podpisał. Sprzedażowy sukces pierwszej puli biletów także minimalizuje ryzyko porażki tego wydarzenia.
Pozdrawiamy

Warrior 

Dołączył 2601 dni temu
Wysłany: 29-02-2016, 21:00  

Na edycję holenderską są bilety imienne. A przynajmniej takie były początkowe informacje, aby przestrzec przed próbą konikowania biletów.

Joy 
Administrator

Dołączył 2826 dni temu
Wysłany: 01-03-2016, 02:02  

A u nas już 4ta pula biletów, 169 zł płyta, 230 zł sektor B, 190 zł sektor C (nowość). Z B i C można schodzić na płytę.

Profil Facebook

szymek94 

Dołączył 1250 dni temu
Wysłany: 01-03-2016, 15:38  

Są już pierwsze gwiazdy na AO: Embrace.
A oto jeden/jedna z nich:

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu