Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
A.R.D.I.
Autor Wiadomość
Kanes 
Administrator

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2791 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 10:18  A.R.D.I.

Przygotowali: Joy , Kanes

01. Co skłoniło Cię do podjęcia decyzji o tworzeniu własnej muzyki? Czy było to zafascynowanie twórczością jakiegoś artysty, a może coś innego?

Zaczęło się od słuchania audycji trancowych. Następnie mój sąsiad pokazał mi pewien program do tworzenia muzyki pod nazwą "Reason 3". Patrząc jak tworzy własną muzykę w swoim domu, uświadomiłem sobie, że ja także chcę spróbować swoich sił. Jeśli miałbym wybrać artystę, który mnie zafascynował swoją twórczością to jest nim Daniel Kandi.

02. Twoje produkcje grali między innymi Armin van Buuren czy Aly & Fila. To niewątpliwie wielki sukces w Twojej karierze. Co czułeś kiedy dowiadywałeś się o tym, że supportują Cię jedni z najbardziej znanych na świecie DJów?

Jest to wspaniałe uczucie gdy słyszysz zapowiedź Armina na temat twojego kawałka. życzę tego każdemu młodemu artyście, który chce tworzyć dobrą muzykę. Support od znanych dji utwierdza w przekonaniu, że to co robisz jest dobre. Trzeba jednak uważać, by nie popaść w samozachwyt. To ma być motywacja do jeszcze cięższej pracy!

03. Współcześni słuchacze coraz częściej twierdzą, że uplifting jako gatunek już dawno się wypalił - brakuje innowacyjnosci, pomysłów na dany numer. A Ty co o tym sądzisz?

Jesli tak twierdzą, to zapewne cos w tym jest. Myślę, że to dobra uwaga dla poczatkujacych jak i zaawansowanych producentów muzycznych. Musimy od siebie wymagać i dawać z siebie wszystko. Może nie powinniśmy przesyłać do wytwórni pierwszego lepszego dema które skończyliśmy?

04. Mimo młodego wieku Twoja dyskografia liczy już kilkanaście pozycji. Czy jest wśród nich jeden wyjątkowy utwór, do którego jesteś szczególnie przywiązany?

"Forget the Past" to kawałek z którego jestem najbardziej zadowolony w tej chwili.

05. Ile czasu zajmuje Ci wyprodukowanie kawałka? Zdradzisz nam ten proces? W czym tworzysz i skąd czerpiesz inspiracje?

Ostatnio wyprodukowanie kawałka zajmuje mi coraz więcej czasu. Na początku było to ok. 3-4 dni. Teraz trwa od 1 do 2 tygodni.
Miejmy nadzieję, że przełoży się to na jakość nowych produkcji! :) Obecnie tworzę w "Reason 5". Podczas robienia nowego kawałka kieruję się głównie emocjami. Inspiracją są także artyści których cenię. Oglądanie video z eventów typu asot 500, także podsuwa mi kilka pomysłów.

06. Tworzysz upliftingowe/melodyjne produkcje, ale czy kiedykolwiek próbowałeś się sprawdzić w innych klimatach? Może progressive albo techtrance?

Oczywiście, jest pokusa zrobić dobry progressywny kawałek, jednak czeka mnie jeszcze sporo pracy w tym kierunku.

07. Obecnie niemal każdy producent prowadzi własną audycje radiową. Nie zastanawiałeś się nigdy nad tym?

Zapewne fajnie byłoby mieć własną audycję, jednak chcę najpierw skupić się na własnej produkcji, potem skupię się na promowaniu innych.

08. Czego możemy spodziewać się z Twojej strony w najbliższym czasie? Czy pracujesz obecnie nad jakimiś nowymi produkcjami czy remixami?

Jest kilka remixów na poczekaniu m.in dla alter ego recordings oraz enhanced który niebawem będzie wydany. Z własnych produkcji mam jeden projekt nad którym obecnie pracuję. Mam nadzieję, że bedzie ciepło przyjęty! Wszystko oczywiście w klimatach upliftowych.

09. Kilka dni temu zakończyło się głosowanie w tegorocznym rankingu Dj Mag. Czy masz swojego faworyta i co sądzisz o tego typu plebiscytach?

Zdziwiłbym się, gdyby w tym roku Armin nie wygrał ponownie. Uważam, że są to plebiscyty na to, kto jakie ma poparcie wśród fanów. Nie widze w tym nic złego ale mam cichą nadzieję, że Polacy w dużym stopniu poparli naszego rodaka Arctic Moon'a!

10. Gdybyś miał wybrać swoje własne TOP 5 ostatnich lat, na które pozycje byś się zdecydował?

1. Ferry Tayle & Static Blue - Trapeze(Daniel Kandi Remix)
2. Super8 & Tab ft. Jan Burton - Mercy (Extended Mix)
3. Yamin Feat. Marcie - So Tired (Airbase Remix)
4. Conjure One feat. Jaren - Like Ice (Marcus Schossow Remix)
5. Paul Oakenfold - Full Moon Party

11. Czy poza produkcją zajmujesz się również graniem w klubach/na eventach? Jeśli tak, to gdzie możemy Cię spotkać?

Jak narazie tylko produkcja ale w przyszłości chciałbym sprawdzić się także jako Dj.

12. Czym zajmujesz się w życiu poza muzyką? Uczęszczasz do szkoły, pracujesz? Jak wygląda typowy dzień A.R.D.I.ego?

Dotychczas wiele czasu poświęcałem także na sport. Miałem marzenie zostać piłkarzem! Poświęciłem 7 lat trenowania piłki nożnej po czym stwierdziłem, że trzeba skupić się na jednej pasji. Oczywiście wybrałem muzykę. Co do szkoły, dopiero zacząłem studia na Politechnice Lubelskiej, na elektrotechnice.

Dzień jak każdego normalnego chłopaka. Może ktoś złośliwy z moich przyjaciół powiedziałby, że godzinami umiem przesiedzieć sam na sam z muzyką odcinając się od świata. Nie będę kłócić się z tym stwierdzeniem! ;)

13. Załóżmy, że w swoim życiu spotykasz na drodze dobrą wróżkę, która zgadza się spełnić Twoje jedno jedyne życzenie. O co byś wtedy poprosił?

Takim życzeniem byłoby przeżycie chwili, w której podczas eventu tysiące ludzi wznosi ręcę podczas mojego kawałka!

14. Dziękuje za poświęcony czas! Czy chciałbyś coś przekazać na koniec czytelnikom tego wywiadu, a w szczególności użytkownikom forum asot-only.pl?

Chciałbym podziękować wszystkim polskim słuchaczom za to, że wspierają i doceniają młodych polskich producentów. To dla nas niezwykle ważne. To dzięki wam spełniają sie nasze marzenia!

Polecamy:

http://www.myspace.com/ardianomusic

http://www.facebook.com/pages/ARDI/196234323745617

* Airscape - Beautiful Tomorrow [High Contrast]
* Dimension - Origami [Flashover]
* Matt Holliday - New Leaf [GO On Air]
* Orkidea - Revolution Industrielle [Black Hole]
* Rex Mundi - Garden [Afterglow]
* Robert Nickson - Spiral 2015 [Who's Afraid Of 138?!]
* Silvermine - Flying (Solarstone Pure Mix) [Pure Trance]
* Will Atkinson - Numb The Pain [Subculture]

Profil Facebook

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2633 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 10:45  

Co za wywiad :padam: Kilka naprawdę konkretnych odpowiedzi :)

A.R.D.I. napisał/a:
Jesli tak twierdzą, to zapewne cos w tym jest. Myślę, że to dobra uwaga dla poczatkujacych jak i zaawansowanych producentów muzycznych. Musimy od siebie wymagać i dawać z siebie wszystko. Może nie powinniśmy przesyłać do wytwórni pierwszego lepszego dema które skończyliśmy?

Otóż to :ok:

A najbardziej spodobała mi się odpowiedź na pytanie 13. :)

A.R.D.I. napisał/a:
Takim życzeniem byłoby przeżycie chwili, w której podczas eventu tysiące ludzi wznosi ręcę podczas mojego kawałka!

Szkoda, że nie znalazło się pytanie odnośnie jego pseudonimu, co oznacza :> ale zapewne powiązane jest to z jego imieniem :)

Najlepsze trance'owe produkcje wydane w czerwcu 2015

Profil Facebook

zeneq 
Weteran
Trance MUSIC ! <3

Dołączył 2161 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 10:48  

Bardzo dobrze czytało mi się wywiad . Pozytywny chłopak , tylko czy on nie za krótko pracuje nad swoimi produkcjami ?

Profil Facebook

Lathos 
L'pool fan

Dołączył 2399 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 12:40  

zeneq93 napisał/a:
tylko czy on nie za krótko pracuje nad swoimi produkcjami ?

To zależy.. Jeżeli masz pomysł , umiesz go realizować to wystarczająco czasu. Jeżeli szuka inspiracji i ma włączony program nie wie co ma robić [W sensie pustka w głowie] to zajmuje dłużej.. 3-4 dni faktycznie to mało :P

Bardzo mi się spodobał wywiad , ciekawe pytania ciekawsze odpowiedźi ;) Wspierajmy polskich młodych artystów :padam:

Profil Facebook

pick 

Dołączył 2023 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 14:01  

Przyjemny wywiad, bardzo miło się go czytało.
Faktycznie ciekawe skąd wziął się Jego pseudonim.

Odpowiedź #13 jak dla mnie wymiata :)
No i Jego stwierdzenie "To dzięki wam spełniają sie nasze marzenia!"

Hondurasik 

Dołączył 2524 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 14:05  

A.r.d.i. feat. Irena Love - Memories to jest dopiero kosa, zakochałem się w tym kawałku <3

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 2787 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 14:47  

Dobry wywiad. Najbardziej mi się podoba pytanie nr 3, a raczej odpowiedź na nie. Dobra robota. :) Widać, że mamy tu do czynienia z raczej szczerymi słowami. Oby tak dalej. :ok:

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2329 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 16:04  

Bardzo dobry wywiad, do tego ciekawe odpowiedzi :) Dobrze dla nas, że nie wybrał kariery sportowej :P I trzymajmy kciuki, żeby jego marzenie się spełniło ;)

rs99 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 2112 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 19:30  

Bardzo ciekawa osobowość :) miło się czytało, jak również w tle słuchało Forget The Past :D świetny tune :D

Profil Facebook

Zielczan 

Dołączył 2224 dni temu
Wysłany: 02-10-2011, 21:37  

3-4 dni to mało bo czasem zaleca się odstawienie skończonego kawałka na jakiś czas, żeby zapomnieć jak brzmi, to pomaga na niego spojrzeć obiektywnie podczas masteringu, szybciej wychwytuje się błędy. ;d

Dobre monitory na fotce xd

www.soundcloud.com/zielczan/pm005 - Moje TOP 10 roku 2011

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Dołączył 2764 dni temu
Wysłany: 04-10-2011, 21:16  

Ma czas to można zrobić w tyle czasu, żeby jeszcze podane godziny były. Szkoda, że nie było mojego pytania.

Profil Facebook

buurendj 
Administrator

Zaproszone osoby: 7
Dołączył 2790 dni temu
Wysłany: 04-10-2011, 23:01  

7 lat poświęcić dla sportu. Później zainspirować się muzyką którą się kocha i spróbować samemu stworzyć coś co supportują najlepsi. Wielki szacunek mam do niego :)

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2792 dni temu
Wysłany: 05-10-2011, 12:08  

To miło, że mamy kolejnego Polaka tworzącego na światowym poziomie. A styl muzyczny jak najbardziej mi odpowiada :)

Profil Facebook

Maxwell 

Asot-Only

Dołączył 2161 dni temu
Wysłany: 08-10-2011, 08:31  

Dobry wywiad :)

Odpowiedz do tematu