Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
A State Of Trance 2016 (Mixed By Armin van Buuren)
Autor Wiadomość
EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
  Wysłany: 23-12-2015, 19:54  A State Of Trance 2016 (Mixed By Armin van Buuren)

Bobina - Music Box
Protoculture - Manticore
Cosmic Gate - am2pm
Freigeist - 7FT
Markus Schulz - ID
Andrew Rayel - ID
Aly & Fila feat. ID - ID
Simon Patterson feat. Lucy Pullin - Now I Can Breathe Again
Gareth Emery feat. Christina Novelli - Ghost (Bryan Kearney Remix)
Orjan Nilsen - ID
Ben Gold - I'm In A State Of Trance 750 Anthem
Shogun - The Phantom
Jorn van Deynhoven feat. ID - ID
Armin van Buuren & MaRLo - ID
Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Feel My Heart
Armin van Buuren - ID (ID Remix) [Embrace Remixes]
Gaia - ID
---
jako ze jest obchodzona rocznica 15 lecia asot to okladka bedzie chyba z bialym tlem. armin w bialym garniturze. powrot do dawnych lat ze tak sie wyraze i napis 2016 pewnie na zloto.
Ostatnio zmieniony przez EmpireOfTrance 07-04-2016, 13:43, w całości zmieniany 7 razy  

kenvi 

Dołączył 1361 dni temu
Wysłany: 23-12-2015, 20:59  

Mam odczucia że jesteś... Nieważne

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
Wysłany: 23-12-2015, 21:35  

Od kiedy to Sheldon Cooper ma odczucia?

philosopher 

Dołączył 1797 dni temu
Wysłany: 25-12-2015, 11:52  

Ostatnie dwie części tej serii wyszły w Marcu a mamy końcówkę grudnia. Jak dla mnie zdecydowanie zbyt wcześnie by coś spekulować, podobnie jak spekulowałeś w zeszłym roku i nic nie podeszło ;)

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
Wysłany: 25-12-2015, 12:47  

Etap wydawania kompilacji to czas 3 miesięcy. Styczeń: zbieranie utworów i układanie ich w odpowiedniej kolejności, miksowanie płyt, zrobienie okładki. Luty: ujawnienie tracklisty, okładki i produkcja płyt. Marzec: zamówienia pre-order i premiera kompilacji. Tak więc początek stycznia to maksymalny termin kończenia utworów. Stąd mamy wiele odsłuchów i tzw. ID właśnie teraz ; )

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1922 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 12:31  

Zróbmy temat A State Of Trance 2020
Ja przewiduję takie utwory:
Armin van Buuren & Afrojack - ID
Hardwell & Andrew Rayel - ID
W&W with David Gravell - ID
MaRLo & Ummet Ozcan - ID
A na poważnie, serio? Zero info odnośnie kompilacji a już temat. Armin pewnie jeszcze nie ma TLki ułożonej a tu temat. Jedynym pewniakiem na TLce będzie hymn 750, nic poza tym. A ten collab Armina wyssany z palca, gdyby Armin robił collab z każdym producentem z którym ma zdjęcie to równie dobrze to miejsce mógłby zająć collab Dimitri Vegas & Like Mike with Armin van Buuren czy Armin van Buuren & Ilan Bluestone :hyhyhy:
BTW Eve wyszło na ISOS w 2014 i gdyby Armin był zainteresowany tym trackiem zamieścił by go na Ushuaii 2014 lub max na ASOT 15. Eve na 100% nie będzie.
3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 12:51  

Ja to zawsze jestem ciekaw jak ta kompilacja będzie wyglądała, ale tak szczerze ? Jaka ona by nie była ja już po kupnie 2012 przestałem tą kompilkę kupować ze względu na to jak TLKA i przejścia prezentują się. Istne kopiuj i wklej na odwal się i zero pomysłu.

Profil Facebook

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 13:53  

A State Of Trance 2020 to duża przesada. 3 miesięczne wyprzedzenie to normalna sprawa. Zanim coś napiszesz, pomyśl. Spójrz na wątki tworzone na tym forum odnośnie kompilacji i albumów tzn. daty ich założenia a daty premier. Mam nadzieję, że będzie mniej utworów na kompilacji, dzięki czemu każdy kawałek będzie trwał 5-6 minut oraz, że przejścia między utworami będą jeszcze bardziej dopracowane. Przykładem jest seria A State Of Trance Ibiza. 41 utworów, przejścia słabe a połowa z tych utworów powinna być wyrzucona.

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 14:39  

EmpireOfTrance - 26-12-2015, 13:53 napisał/a:
A State Of Trance 2020 to duża przesada. 3 miesięczne wyprzedzenie to normalna sprawa. Zanim coś napiszesz, pomyśl. Spójrz na wątki tworzone na tym forum odnośnie kompilacji i albumów tzn. daty ich założenia a daty premier. Mam nadzieję, że będzie mniej utworów na kompilacji, dzięki czemu każdy kawałek będzie trwał 5-6 minut oraz, że przejścia między utworami będą jeszcze bardziej dopracowane. Przykładem jest seria A State Of Trance Ibiza. 41 utworów, przejścia słabe a połowa z tych utworów powinna być wyrzucona.

A może ty pomyśl zanim założysz temat. Czy zakładanie wątków w grudniu każdego roku odnośnie nowej rocznej kompilacji ASOT na forum jest dobrym pomysłem ? Jest grudzień to i zakładanie takich wątków bez jakichkolwiek informacji jest bezsensem. Lepiej by było w styczniu lub w lutym, jak będą jakieś nowe newsy nt. kompilacji założyć ten temat, a nie przed świętami by pokazać jakim jest się być pierwszym i założyć temat. Trochę logiki nie zaszkodzi.

Profil Facebook

FraQu 

Dołączył 1774 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 15:00  

Zauważcie, że ten temat nie jest w dziale kompilacje :D Więc po co ta spina :P

Download:
http://www34.zippyshare.com/v/xeB27wv1/file.html

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1922 dni temu
Wysłany: 26-12-2015, 21:06  

Większość z tych kompilacji miała temat gdy była znana TLka czy nawet okładka. Jak dla mnie teraz ten temat jest bez sensu bo sam Armin nie zna TLki :v Ale co ja tam wiem XD
3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

philosopher 

Dołączył 1797 dni temu
Wysłany: 27-12-2015, 04:14  

Co roku możemy mieć tą samą nadzieję a co roku wyjdzie tak jak Arminowi się zachce. Jednak spekulowanie co będzie trzy - cztery miesiące przed kompilacją, skoro nawet nic na jej temat nie jest mówione jest nieco... dziwne :wstyd: . W zeszłym roku również założyłeś temat, również w tym okresie i również podawałeś swoje typy ale Ci nieco nie wyszło.
Nie sądzę że będzie mniej utworów - gdzieś czytałem wywiad że Armin ma obecnie podejście żeby upchać jak najwięcej.
Wracając jednak do sedna, ja też mógłbym podać typy swoich "dużych" kompilacji:
Solarstone & ID - Pure Trance V5
James Grant & Jody Wisternoff - Anjunadeep 08
Above & Beyond - Anjunabeats vol. 13

I tak można by co roku. Spokojnie, niechże Armin napisze chociaż marnego Twitta na temat myślenia o kompilce, niechże coś bąknie w ASOT. Branża w której Armin działa jest akurat tak dynamiczna że może się tyle kawałków przewinąć że głowa mała.
A wracając do Twojego tematu... po całkiem niezłym Top 25, o ile trend Armina się utrzyma, można się spodziewać całkiem niezłego CD 2, albowiem ASOT 2015 do zbyt udanych nie należała.

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
Wysłany: 27-12-2015, 14:14  

Ciekawe czy Gaia będzie... Niby coroczny projekt... Ale w tym roku były 2 kawałki a Armin robił album... na FB Armin zamieścił kolejne zdjęcie z MaRLo w studio. Kolaboracja idzie pełną parą ale czy starczy czasu na Gaia... Moim zdaniem powinien być rok przerwy od Gaia i przygotowanie jej na hymn 800 choc to pewnie jest zaplanowane na 1000, tak jak to bylo na 500 czyli okragle jubileusze.

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1356 dni temu
Wysłany: 27-12-2015, 14:28  

taaa, Armin już planuje hymn na 5 lat do przodu...

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 941 dni temu
Wysłany: 27-12-2015, 19:42  

CD 2 2014 był o wiele lepszy od CD 2 2015. Pewnie będzie z 38 - 40 utworów... Jak przejścia będą dobre to może ilość utworów nie będzie aż tak w oczy razić...

Edycja 2012 - 32
Edycja 2013 - 33
Edycja 2014 - 35
Edycja 2015 - 37

Odpowiedz do tematu